Danışmanlık

4. Endüstriyel Devrim’in sonuçlarıyla üretimi destekleyen Proente ekibi olarak iş ortaklarımız için uyum sağlama ve verimi arttırma hedefiyle danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri sektörüne uygun ve işlevsel bir şekilde kullanarak Endüstri 4.0 devrine ayak uyduran fabrikalar ve firmaların ortaya çıkmasına önayak oluyoruz.

Danışmanlık hizmetimiz nasıl işliyor?

Prowmes adını verdiğimiz yazılım ve donanımdan oluşan teknik ürünümüzü kullanarak mümkün olan en verimli üretimi gerçekleştirmek isteyen kobilerin verileri yorumlamasına destek oluyoruz. Prowmes ile üretim yönetimi ekibi arasında ortak bir dil oluşturarak, gerçek zamanlı ve sürekli olarak erişilen verilerin üretimi arttırmak ve daha kaliteli hale getirmek için kullanılmasını sağlıyoruz.

Proente olarak, partnerlerimiz için sunduğumuz hizmetlerin hayatı kolaylaştıran ve karlılığı arttıran bir sonuç vermesini önemsiyoruz. Bu nedenle, kurulum sonrasında da partnerliğimize devam ederek teknik ya da istihdama dayalı yönlendirmelerimizle üretim veriminin artmasını garanti ediyoruz.

Endüstri 4.0 ile verimliliği arttıracak çözümler

Üretim veriminin artışının yalnızca nicelik olarak değil, nitelik olarak da olumlu yönde bir değişim anlamına geldiğinin farkındayız. Bu bilgiyi sektörel deneyimimizle harmanlayarak, kobiler için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz. Böylece maliyeti arttırmaksızın daha fazla üretim gerçekleştirmeyi ve ürün kalitesi çıtasını yukarıya taşımayı mümkün hale getiriyoruz.

Bunu gerçekleştirmek için kobilerin Endüstri 4.0 üretim dönemine ayak uydurması gerektiği bilinciyle onlara tam da bu dönüşüm sırasında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Kobilerin cebimizdeki telefonlar gibi akıllı hale gelen endüstriyle tanışması ve ondan faydalanması için gerekli desteği sağlıyoruz. Bu sayede en son Endüstri Devrimi’nin imkanlarından sonuna kadar faydalanan ve işleyişi zaman ve mekan sınırlaması olmadan kontrol altında tutmayı başaran üretim yönetimi ekipleri ortaya çıkıyor.

Hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan dijital dünyayla iletişimi bir adım daha yakınlaştırarak dijitalin direkt fayda sağladığı bir üretim sistemini kuruyoruz. Firmaların en iyi performans için fabrika çalışanlarından makinelerin işleyişine kadar her alanda sürekli iyileşmesini sağlayarak maliyeti düşürmenin yanı sıra karlılığı arttırıyoruz.

Bu dönüşüm sırasında en doğru adımları atmak ve sürece uyum sağlamak için desteğe ihtiyaç duyan partnerlerimizle birlikte çalışarak sanal ve gerçek dünya arasında köprü görevi üstleniyoruz.