Eğitim

Değişen dünyanın imkanlarından maksimum düzeyde faydalanmak için kobilerin, her an yeni teknolojileri sistemlerine entegre etmek üzere hazır olması gerekiyor. Bu aşamada bir eğitim desteğinin kobiler için büyük bir kolaylaştırıcı olacağı düşüncesiyle, yazılımlarımızın kullanımına dair eğitim vererek sertifikasyon gerçekleştiriyoruz.

Üretim takip sistemini çalışmalarının merkezine yerleştiren kobiler ve üretim yöneticileri için sunduğumuz yazılım destekleri, üretimin verimliliği açısından günlük iş planına dahil oluyor. Her gün kullanılması gereken bu yazılımlardan en etkin şekilde yararlanmak isteyen üretim yöneticilerinin bu konuda yetkin olması şart. Belli bir yatırım yapılarak sisteme entegre edilen üretim takip sisteminden maksimum seviyede faydalanmak daha fazla ve daha kaliteli üretim anlamına geliyor.

Gelişen teknolojiyi fırsata dönüştürmeyi öğrenin

Günümüzün 4. Nesil Sanayi Devrimi’nin etkisi altında kalan sektörler, internetin her şeyi bağlantılı hale getirmesini bir kaos olmaktan çıkarıp fırsata dönüştürmek zorunda kalıyor. Geleneksel tarzda üretim yöntemleri, denetimi ve analizi ile yola devam etmek, çağın imkanlarını kullanmamak ve haliyle bu imkanlarla gücüne güç katan rakipler karşısında güçsüz konuma düşmek anlamına geliyor.

Proente olarak sunduğumuz yazılım hizmeti Prowmes ile tam da bu aşamada fabrikaların pazarda güçlenmesini destekleyen bir iş ortağı olarak ortaya çıkıyoruz. Üretime dair gerçek zamanlı ve doğru veriler sayesinde üretim yöneticileri üretim sürecinde iyileştirilmesi ve güçlendirilmesi gereken kısımları fark etme şansı yakalıyor.

Hangi verilerin ne anlama geldiği, bu verilerin en efektif şekilde analiz edilmesi, ihtiyacın tespitinde kullanılması, verimliliği arttıracak çözümlerin ortaya çıkması üzerine bir eğitim gerçekleştirerek ürünlerimizin %100 sonuç verdiğinden emin oluyoruz. Birlikte çalıştığımız kobilerle birlikte güçlenmeye verdiğimiz önemle, bilgi ve deneyimlerimizi paylaştığımız sertifikasyon programı sonucunda üretim yöneticileri, bağımsız bir şekilde analizlerini gerçekleştirebilir hale geliyor.

7/24 takiple sürekli artan satış grafiği

Bulut tabanlı yazılım sayesinde, 7/24 canlı takip edilebilen üretim tesislerine ihtiyaç anında zamanında müdahale edilerek kayıpların önüne geçiliyor. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi içinse yöneticilerin verileri en doğru şekilde okuduklarından emin olmaları gerekiyor. İşte, partnerlerimiz için sunduğumuz eğitim ile bunu başarmayı hedefliyoruz.

Yazılımın sunduğu verileri hızlı ve doğru bir şekilde analiz eden üretim yöneticileri, ekipleri etkin şekilde yönlendirerek kalite, devamlılık, stok ve üretim konularında sürekli başarı elde etme şansı yakalıyor.