Hakkımızda

Proente ekibi olarak, fabrikaların üretimini son teknolojiyle buluşturarak verimliliği maksimuma çıkaracak çözümler sunuyoruz. Gerçek zamanlı verilere dayanan çözüm önerilerimizle, işbirliği kurduğumuz firmaların performansını arttırarak rekabette avantajlı konuma gelmelerini destekliyoruz.

Partnerlik Kurmanın Rahatlığı

Alışık olmadığınız bir deneyim olan Proente ile olan partnerliği çok hızlı içselleştirebileceksiniz. Fabrikanız için 7/24 destek olmayı bekleyen ve size her zaman çözüm ile yaklaşmayı bir borç bilen genç ve dinamik kadronun çevikliği üretiminizdeki tüm aksaklıkları çözmenizde rahatlık sağlayacaktır.

‘Maksimum Verim’ için çağa ayak uyduran ‘Üretim Yönetimi’

Proente ekibi olarak, farklı sektörlerde faaliyet gösteren fabrikaların maksimum verime ulaşması için gerekli üretim yönetimi çalışmalarının en önemli ayağını oluşturuyoruz. İşbirliği yaptığımız fabrikalar, Endüstri 4.0 adı verilen yeni dönem Endüstri Devrimi ile tanışıyor ve geleneksel üretim modellerini güncelleyerek yoluna daha emin adımlarla devam etme fırsatı buluyor. Değişen dünyaya ayak uyduran fabrikalar, maksimum verime ulaşan tesislere kavuşarak karlılıklarını arttırıyor.

ARGE çalışmalarına verdiğimiz önemle Proente olarak, kendimizi geliştirirken partnerlerimizin de bu ivmeye katılmasını sağlıyoruz. Birlikte büyümenin gücüne inanıyor; yazılımlarımızı, partnerlerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde sürekli olarak güncelliyoruz. Teknolojinin imkanlarını teknik ve pratik anlamdaki deneyimlerimizle harmanlayarak bakış açımızı her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Sürekli Veri, Doğru Analiz

Ürün verimliliğini arttırmanın en önemli adımlarından biri de sürekli ve doğru veriye ulaşmaktır. Bulut tabanlı ürünlerimiz sayesinde, üretim yönetimi ekipleri nerede olursa olsun istedikleri anda verilere ulaşarak sistem takibi gerçekleştirebiliyor. Böylece, fabrikaların 7/24 takip edilmesini mümkün hale getirerek üretimin güçlendirilmesine birinci elden destek veriyoruz.

Rekabetçi ortamda bir adım öne çıkmalarına destek olduğumuz partnerlerimizi hızlı ve sorunsuz kurulum sonrasında da yalnız bırakmıyoruz. Entegre çalışmalarımız sayesinde partnerlerimizin ihtiyaçlarını tespit etme ve sorunları ortaya çıkmadan önleme imkanı buluyoruz.

Proente olarak büyük önem verdiğimiz noktalardan biri de sunulan verilerin anlaşılabilir olması. Bunun için öncelikle gerekli eğitimi sunarak 360 derece danışmanlık hizmeti verdiğimiz partnerlerimizin yazılımlarımızdan %100 faydalandığından emin oluyoruz.

Sonuç: Sadık Müşteri ve Satış Artışı

Üretime dair analizlerle gerekli iyileştirmelerin bir haritasını çıkarma şansı bulan partnerlerimiz, yalnızca üretimlerini arttırmakla kalmıyor, sistematik olarak kaliteli ürün elde ediyor. Böylece müşteri memnuniyeti sağlıyor ve marka algısını güçlendiriyor. Bu da fiyat rekabetinde büyük avantaj sağlıyor. Defolu ürün oranını ciddi oranda azaltan fabrikalar, hammaddelerinden etkin şekilde faydalanıyor.