SAP Business One

SAP Business One

Muhasebe araçlarından daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda sizinle beraber büyümek için tasarlanan program, firmanız üzerinden daha yüksek bir kontrole sahip olmanıza imkân tanıyacaktır. SAP Business One ile tüm iş bilgilerinizin ölçeklendirilmesi mümkündür. Entegre bir iş zekâsı olan bu program en zorlu sorularınızın yanıtını bulmakta özel danışmanınız olarak verim almanızı sağlayacaktır. Özellikle sezgisel bir mobil uygulama üzerinden çalışanlarınızı her yerden yazılım erişimine imkân verebilir ve bu şekilde iş süreçlerinin aksamasının önüne geçebilirsiniz.

Proente, SAP Business One (Sap B1ürünün resmi partneri ve gold bayisi olarak satış ve kurulumunda üstlenicidir..

SAP Business One Nedir?

SAP b1, sap business one, sap konumlandırma,Orta ve küçük ölçekli işletme sahiplerinin uçtan uca tüm işlemlerinin daha verimli bir hale gelmesini sağlayan uygulama, anında ve eksiksiz olarak bilgi edinilmesine olanak tanır. Kârlı bir büyümeyi hızlandırmasının yanında eksiksiz bir iş yönetim uygulaması olarak tercih edilmektedir. Özellikle tek  bir sistem ile gerçek zamanlı bilgilere anında erişim sağlanması, çalışma sürecini pozitif olarak destekleyecektir. Uygulama ERP erişim noktası olarak görev yapmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ara yüzü bulunmakta ve harici – dahili veri kaynakları sayesinde standart arayüzler kullanmaktadır. Bunlar içerisinde avuç içi bilgisayarlar ve diğer analiz araçları da yer almaktadır.

Orta ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını birebir karşılayacak şekilde tasarlanan SAP B1 yeni nesil bir iş çözümü olarak işletmelerin karşılaştıkları pek çok zorluğu çözmektedir. Bağlı olmayan iş süreçlerinin sorunlarını tamamen ortadan kaldırdığı gibi sistemden dolayı ortaya çıkan ihtiyaçları da anında karşılamaktadır. Genel olarak operasyonlar, finans, müşteri, satış ve pazarlama çapında tüm işlevleri tek bir sistem üzerinden entegre etmektedir.

Sistemin bu şekilde çalışması ile sağlıklı raporlar alabilir ve işletmenizin çok daha sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden kritik öneme sahip olan işletme bilgileri tek bir veri tabanı üzerinde yer alır. Birbiri ile tutarsız sistemler üzerinden bilgi toplamaya mecbur kalmadan anında en sağlıklı bilgilere erişebilirsiniz. Tüm bu süreç müşteri ve satış hizmetlerini çok daha iyi bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

SAP Business One şuan anlık olarak 150‘den fazla ülkede kullanılmakta olup 27 adet dil desteklemektedir. Bunlar; Arapça, Çince (basitleştirilmiş), Çince (geleneksel), Çekçe, Danca, Flemenkçe, İngilizce(UK), İngilizce(US), Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (Latin Amerika), İsveççe ve son olarak Türkçe‘dir.

SAP Business One Danışmanlık

Sistem işletmenize ya da sektör gereksinimlerine anında uyarlanabilen esnek bir yapıya sahiptir. Yenilikçi gelişmeleri ile tüm iş alanları kapsayan SAP Business One, orta ve küçük işletmelere göre tasarlanan mükemmel bir iş yönetimi çözümüdür. Sistem bir ay gibi bir süre içerisinde hayata geçmekte ve oldukça makul maliyetleri olan bir uygulama olarak tercih edilmektedir.

Danışmanlık hizmetlerinde süreç ve strateji modelini destekleyen bir organizasyon yapısı hedeflenmektedir. Buna göre iyileştirme önerileri, olgunluk modelleri, endüstri uygulamaları firmanızın bulunduğu sektöre göre süreç içerisinde yer alan başlıklardır. Ayrıca teknolojiyi destekleyen süreçler ve bunun yanında bulut sistemi entegrasyonları da bu alanda çok önemlidir. Uygulama işletmeler için dinamik çözümler getirmektedir. Danışmanlık süreçlerinde hızlı ve dinamik çözümler üreterek işletmelerin mevcut taleplerini ve ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılanması başarılı bir şekilde projelerin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Sistemin fark oluşturan özellikleri arasında orta ve küçük ölçekli işletmeler için hazırlanmış olması oldukça önemlidir. Bu da bu alanda devrim niteliğinde bir yenilik olmaktadır. Entegre müşteri ilişkileri, güçlü raporlama araçları ve analizler, eko sistemler konularında her kullanıcıya yardımcı olan uygulama, farklı iş yerlerine uyarlanabilmektedir.

SAP business one danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Mail: [email protected]     ||     Tel: 0212 257 94 19

SAP Business One Eğitimi

sap b1 eğitim, sap business one eğitim, sap business one fonsiyonlar,

İşletmelerin tüm taleplerini karşılamak amacı ile geliştirilen ve esnek bir kurumsal kaynak planlama çözümü olarak hazırlanan SAP Business One, iş yeri yönetimi alanında bir devrim olarak tanımlanabilir. Çok yönlü bir iş yönetimi olan uygulama, işletmeler için birincil kurumsal kaynak planlama uygulaması olarak da görev yapmaktadır. Sistem üzerinden verilerinizi yedekleyebilir ya da uyarlayabilirsiniz. Döviz kuru oranlarını tanımlayabilir; uyarılar, izinler ve SAP dışı çözümlerden bilgi erişimi konfigüre edilebilir. Aynı zamandaki bu alandaki tüm idari işlevleri de sağlamaktadır.

Tüm bunlara ek olarak tüm iş süreçlerinin sorunsuz duruma getirmeye yardımcı olan işlev alanları da bulundurmaktadır. Son kullanıcılarınızı güçlendirmek amacı ile SAP eğitim kursları sunulmaktadır. Bu alanda kapsamlı bir eğitim planı hazırlanmakta ve eğitimler sonucunda organizasyonlarınızdaki teknoloji yetkinliğini üst seviyelere taşımanız mümkün olmaktadır. Eğitimler sonucunda bu alandaki deneyimlerinizi ve uzmanlığınızı sertifikasyon çözümleri ile tasdik edebilirsiniz.

Sertifkasyonların tamamlanması ile organizasyonlarda yeni roller ve sorumluluklar elde edebilirsiniz. SAP uygulamasını etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayacak eğitimler ve deneyimler ile sistemi çok daha profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

SAP Business One Türkiye

sap turkiye, sap b1, sap business one turkey,150’dan fazla ülkede ofisi bulunan SAP, 40 yıllık inovasyon yolculuğu ile dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısı olmaktadır. Şirketin Türkiye’deki iş operasyonlarını yürüten firmamız, SAP SE’nin bir parçasıdır. İşletmeniz için sayısız faydaları bulunan SAP Business One, sınıfının en iyisi olmasının yanına uygun fiyatlı bir çözümdür. Gerçek zamanlı bilgilere kolay bir şekilde erişim sağlanması ile işletmelerin geliri artırılabiliyor. Uygulamaya yeni işlevler eklendiğinde sistem uyumluluğu sayesinde maliyetler azalmaktadır.

Entegre müşteri ilişkileri yönetimi ile de müşteri memnuniyetinizi artıracak gerekli destek sunulmaktadır. Sistem ile anında daha net öngörüler kazanabilir ve iş açısından kritik proaktif uyarılarda alınmaktadır. Kısacası hızlı kurulumu, kolay kullanımı, çok sayıda para biriminde tahsilat desteği, yerel desteğe erişimlerin sağlanması ile iş veriminizi artırabilirsiniz. Türk mevzuatına tam uyumlu olması da tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

Neden SAP Business One?

neden sap, neden sap business one, neden sap b1,Güvenilir, Eksiksiz Çözüm, Seçenekler, Değere Dönüşme Süresi, Yerel Destek, Mobil, Ekosistem, İnovasyon, Raporlama, Büyüme.